Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Sadowa
Numer: StPr/24/0269
OBOWIĄZKI:
Naprawa pojazdów mechanicznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne


Wymagania inne:

Mile widziana umiejetność naprawy pojazdów osobowych

Miejsce pracy:

Sadowa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Najnowsze oferty pracy:

Technik Serwisu / Technik Sprzętu Specjalnego

dzisiaj

Hanwha Aerospace Europe

mazowieckie / Józefów

Więcej informacji

Tax Assistant (Transfer Pricing)

dzisiaj

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Mechanik samochodowy / Pomocnik mechanika samochodowego

dzisiaj

Ursyn Car

mazowieckie / Piaseczno

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie czynności zawartych w zleceniu warsztatowym i zadań przydzielonych przez...

Więcej informacji

Mechanik samochodowy / Pomocnik mechanika samochodowego

dzisiaj

Ursyn Car

mazowieckie / Warszawa, Ursynów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie czynności zawartych w zleceniu warsztatowym i zadań przydzielonych przez...

Więcej informacji