Mechanik Urządzeń Wojskowych

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Józefów
Zakres obowiązków:
  • Regularna konserwacja, naprawa oraz inspekcja wyposażenia obronnego, w tym haubic i wyrzutni rakiet;
  • Diagnostyka sprzętowa i identyfikacja usterek;
  • Realizacja zadań serwisowych zarówno w miejscu bazowania jak i w terenie;
  • Wspólne rozwiązywanie problemów technicznych w ramach zespołu serwisowego;
  • Dokumentowanie wykonanych prac;
  • Współpraca z zespołem klienta oraz przekazywanie rekomendacji dotyczących ulepszeń produktu.
Wymagania:
  • Doświadczenie w naprawach pojazdów ciężkich/specjalistycznych;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze sprzętu militarnego;
  • Znajomość angielskiego;
  • Umiejętność samodzielnej i zespołowej pracy;
  • Wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym;
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych;
  • Dokładność, odpowiedzialność, zręczność w rozwiązywaniu problemów technicznych.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę (pełny wymiar);
  • Auto służbowe;
  • Pakiet medyczny dla pracownika i rodziny;
  • Świadczenie na posiłki;
  • Punkty zamienne na usługi typu Multisport lub vouchery.