Mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu
Mechanik
Miejsce pracy: Zwoleń
Numer: StPr/24/0338
OBOWIĄZKI:
utrzymanie sprawności posiadanego przez pracodawcę taboru samochodowego, remonty bieżące samochodów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zwoleń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu

Najnowsze oferty pracy:

Pracownik wsparcia klienta linii lotniczych (jęz. niemiecki)

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji

Doradca ds. Podróży z Językiem Norweskim

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa, Aleja Solidarności 171

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Mechanik pojazdów samochodowych

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

mazowieckie / Nasielsk

Naprawa samochodów Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:...

Więcej informacji

Mechanik pojazdów samochodowych lub pomocnik mechanika

2024-09-14

Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku

mazowieckie / Dzierżenin

konserwacja i naprawa pojazdów, możliwość przyuczenia Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: podstawowe umiejetności w zakresie...

Więcej informacji