Menadżer ds. Realizacji Robót Montażowych

Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z ugruntowaną pozycją rynkową działająca w branży wykończeniowej w zakresie obiektowych wykładzin podłogowych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Podstawowe obowiązki:
  • Koordynacja i nadzór robót montażowych wykładzin podłogowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
Dodatkowo:
  • Doradztwo w zakresie produktów i technologii
  • Sprzedaż produktów firmy w regionie
  • Nawiązywanie współpracy i dbanie o rozwój relacji z inwestorami, firmami wykonawczymi, biurami projektowymi i architektami
Wymagania:
  • Doświadczenie w branży wykończenia wnętrz/budowlanej - warunek konieczny
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Prawo jazdy kat.B - warunek konieczny
  • Umiejętności organizacyjne, komunikatywność, systematyczność, rzetelność i odpowiedzialność
  • Umiejętność czytania rzutów i planów/ dokumentacji projektowej
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność obsługi programu MS Office
Oferujemy:
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy skorelowany z wynikami pracy
  • Szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Narzędzia pracy - samochód, laptop i telefon