Menadżer

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Menadżer
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/04076
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie restauracją i koordynacja pracy podległych pracowników zgodnie z obowiązującymi w restauracji procedurami operacyjnymi, personalnymi, szkoleniowymi i ochrony środowiska; ponoszenie odpowiedzialności za powierzone mienie restauracji; kierowanie zespołem pracowników na obszarach restauracji w tym: obszar produkcji, obszar sprzedaży, zaplecze, sala restauracyjna i teren zewnętrzny; wykonywanie i nadzorowanie czynności związanych z obrotem gotówką zgodnie z zasadami bezpieczeństwa restauracji i procedurami obowiązującymi w restauracji sporządzanie raportów dotyczących działalności operacyjnej restauracji; obsługa poszczególnych stanowisk pracy w restauracji - w razie potrzeby.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali kierownicy w gastronomii
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy