Mistrz Elektroepilacji

Firma ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O., specjalizująca się w nowoczesnych metodach depilacji, w związku z rozwojem swoich usług poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Ochota
Opis stanowiska:
  • Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji,
  • Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów,
  • Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy,
  • Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
Wymagania:
  • Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym (obowiązkowo),
  • Wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem, ale nie jest warunkiem koniecznym,
  • Mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej, ale rozważymy także kandydatów bez doświadczenia,
  • Pasja do branży beauty i chęć ciągłego rozwijania swoich umiejętności,
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Oferujemy darmowe szkolenie od podstaw oraz wewnętrzne kursy podnoszące kwalifikacje.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia unikalnych umiejętności w zakresie elektroepilacji,
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • Elastyczne godziny pracy dopasowane do indywidualnych potrzeb.