Młodszy asystent diagnostyki laboratoryjnej

Ogłoszenie numer: 8953387, z dnia 2024-04-18

Instytut Hematologii i Transfuzjologii poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Pracownia Zgodności Tkankowej IHiT

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie i rejestrowanie próbek materiału przysłanego na badania do Pracowni,
  • Wykonywanie wszystkich czynności technicznych prowadzących do wykonania badania,
  • Praca z materiałem biologicznym, izolacja DNA,
  • Wykonywanie badań laboratoryjnych (PCR-SSP,SSO; SBT; NGS) z zakresu transplantologii,
  • Obsługa systemu laboratoryjnego,
  • Obsługa aparatury medycznej,
  • Prowadzenie dokumentacji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (analityka medyczna, biologia, biotechnologia),
  • Czynne prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego,
  • Mile widziane doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku w instytucji o podobnym profilu,
  • Znajomość procedur laboratoryjnych,
  • Dyspozycyjność, samodzielność, dyscyplina pracy, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Inicjatywa i zaangażowanie, otwartość na wprowadzanie nowych metod diagnostycznych,
  • Umiejętność korzystania z komputera, znajomości pakietu MS Office,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na zastępstwo (ok 3 lata), pełny etat,
  • Wynagrodzenie zgodne z ustawą o wynagrodzeniu dla zawodów medycznych,
  • Ciekawą pracę w zespole diagnostyczno – naukowym,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
  • Dofinansowanie do wakacji pracowników oraz ich dzieci („wczasy pod gruszą”),
  • Pakiet socjalny m.in.: karta Multisport, grupowe ubezpieczenia na życie, świadczenia socjalne.