Młodszy asystent/asystent/starszy asystent w sekcji higieny żywności i żywienia

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Chylice
Numer: StPr/24/2371
OBOWIĄZKI:
prowadzenie nadzoru w zakresie bieżącego stanu higieniczno-sanitarnego i technicznego nad obiektami prowadzącymi działalność w zakresie produkcji i dystrybucji żywności oraz żywienia zbiorowego,nadzór nad warunkami produkcji i obrotu materiałami i wyrobami przeznaczonymi do kontaktu z żywnością,kontrola jakości zdrowotnej żywności, w tym sprawowanie granicznej kontroli sanitarnej żywności pochodzenia niezwierzęcego oraz materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością,kontrola nad bezpieczeństwem żywności wprowadzanej do obrotu,kontrola sprzedaży wysyłkowej żywności, w tym przez Internet,prowadzenie postępowania administracyjnego w odniesieniu do nadzorowanych obiektów,nadzorowanie procesu wycofywania w ramach systemu RASFF (System wczesnego ostrzegania o niebezpiecznej żywności i paszach).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe - w dziedzinie mającej zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22 marca 2010 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych na poszczególne stanowiska pracy w stacji sanitarno-epidemiologicznej,Wymagany staż pracy minimum 1 rok (umowa o pracę)

Miejsce pracy:

Chylice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie