Młodszy kucharz-cukiernik

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Młodszy kucharz-cukiernik
Miejsce pracy: Szymanów (pow. sochaczewski, gm. Teresin), Szymanów
Numer: StPr/24/0855
OBOWIĄZKI:
wykonywanie nieskomplikowanych prac na kuchni zgodnie z recepturą, pomoc kucharzowi lub starszemu kucharzowi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Szymanów


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Najnowsze oferty pracy:

Operator produkcji / Operator rozlewu (m/k)

wczoraj

Trenkwalder

mazowieckie / Pilawa

Więcej informacji

Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju i szkoleń

wczoraj

Bank Pocztowy S.A.

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Kucharz / Kucharka

wczoraj

Dussmann Polska Sp.z o.o.

mazowieckie / Zakroczym

Oferujemy: Zatrudnienie na początek na umowę zlecenie, a po okresie próbnym na umowę o pracę, Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy, Po okresie...

Więcej informacji

Kucharz

2024-04-30

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

mazowieckie / Mroków

codzienne zaopatrywanie lokalu w produkty żywnościowe, odpowiedzialność za przygotowanie dań kuchni wietnamskiej pod nadzorem wietnamskiego szefa kuchni,...

Więcej informacji