Młodszy Specjalista ds. Biodruku 3D

Poszukujemy ambitnej osoby do zespołu Biodruku 3D! Jeśli jesteś dynamiczny, kreatywny i lubisz wyzwania, to ta oferta jest dla Ciebie. Dołącz do naszej firmy, gdzie wspólnie będziemy rozwijać się i osiągać sukcesy!
Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania i obowiązki:
  • Samodzielna realizacja prac badawczo-rozwojowych z zakresu biomateriałów wykorzystywanych w technologii biodruku 3D.
  • Przeprowadzanie analiz fizyko-chemicznych i biologicznych na biodrukowanych modelach.
  • Opracowywanie biotuszy o nowych właściwościach.
  • Rozwój technik biodruku wykorzystywanych do tworzenia biodrukowanych konstruktów tkankowych.
  • Podstawowa praca z materiałem biologicznym: linie komórkowe; wyspy trzustkowe.
  • Planowanie, wykonywanie, analiza, interpretacja i terminowe raportowanie wyników badań.
  • Opracowanie stadium literaturowego na potrzeby realizacji powierzonych zadań.
  • Udział w publikowaniu i patentowaniu efektów prowadzonych prac.
  • Poszukiwanie i realizacja innowacyjnych rozwiązań postawionych problemów badawczych.
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji technicznej i procesowej.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w zakresie: biotechnologii, inżynierii chemicznej lub nauk pokrewnych.
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej, naukowej.
  • Znajomość technik badawczych:
    • spektroskopowych (np. UV-VIS, MS, FTIR, NMR, Raman);
    • mikroskopowych (np. TEM, SEM, AFM);
  • Umiejętność charakterystyki reologicznej materiałów.
  • Umiejętność pracy w zespole pod presją czasu.
  • Nastawienie na realizację założonych celów.
  • Bardzo dobra organizacja stanowiska pracy.
  • Dodatkowym atutem będzie:
    • doświadczenie w biodrukowaniu 3D, czyli druku z materiałem biologicznym
    • praca zgodna z normami ISO
  • ukończone studia doktoranckie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Uczestnictwo w ambitnych i innowacyjnych projektach naukowych
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Możliwość dodatkowych szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą atmosferę pracy w młodym i interdyscyplinarnym zespole naukowym.