Młodszy Specjalista ds. Rezerwacji

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów, ul. Postępu 17B
Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego Coral Travel Group, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.
Twoje zadania:
  • Obsługa wewnętrznego systemu rezerwacyjnego
  • Kontrola rezerwacji w systemie online
  • Bieżąca kontrola potwierdzeń od Kontrahentów
  • Dokonywanie zmian w rezerwacjach na wniosek Klientów i Agentów
  • Kontakt e-mail z Agentami i Kontrahentami
Co jest dla nas ważne:
  • Doświadczenie w pracy z dowolnym systemem rezerwacyjnym
  • Wykształcenie wyższe (miłe widziane: turystyka, ekonomia, geografia)
  • Dobrą znajomość programu Excel
  • Dobrą znajomość j. angielskiego
  • Komunikatywność i poczucie humoru ;)
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia produktowe i wyjazdowe
  • Zmianowy system pracy
  • Pobyt w naszych hotelach w atrakcyjnych cenach - dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dobrowolne ubezpieczenie Warta
  • Karta lunchowa - 330 zł/msc
  • Bezpłatna podróż poślubna
  • Platforma MyBenefit lub karta Multisport
  • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych
  • Możliwość rozwoju również w ramach innych Działów
  • Welcome Packi ;)