Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa, Praga-Południe
Opis stanowiska
  • Rejestrowanie i modyfikowanie zleceń klientów w systemie,
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji sprzedaży,
  • Budowanie relacji z istniejącymi partnerami,
  • Raportowanie wyników działu sprzedaży,
  • Współpraca z kierownikami działu sprzedaży i kontraktacji.
Wymagania
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Podstawowy poziom wiedzy w zakresie sprzedaży w spółkach,
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word, Excel.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w rosnącej i przyszłościowej branży kolejowej.
  • Możliwość spełnienia ambicji zawodowych i wdrożenia w praktyce swojej wiedzy i doświadczenia.
  • Możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe.
  • Karta Medicover Sport dla pracowników i bliskich.
  • Dofinansowanie do wypoczynku, tzw. "wczasy pod gruszą".
  • Dodatki pieniężne z okazji świąt.
  • Dodatkowe ubezpieczenie w PZU.
  • Prywatna opieka medyczna w Tu Zdrowie.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy i szkolenia.
Klikając w przycisk „APLIKUJ TERAZ”, automatycznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoja zgoda obejmuje wszystkie dane zawarte w CV i dokumentach aplikacyjnych przesłanych droga elektroniczną. Poniżej klauzula informacyjna o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

W aplikacji prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Pełna treść klauzuli informacyjnej dot. przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: https://www.remtrak.pl/kontakt/4