Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa, Praga-Południe

Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Zakupów, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie procesów zakupowych oraz współpracę z dostawcami.

Główne obowiązki:
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie procedur zakupowych zgodnie z obowiązującymi standardami i politykami firmy,
  • Analiza i ocena ofert dostawców oraz negocjacje warunków umów,
  • Prowadzenie dokumentacji zakupowej i utrzymywanie bazy danych dostawców,
  • Monitorowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców,
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia terminowości dostaw i jakości produktów.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne,
  • Doświadczenie w pracy na platformach zakupowych oraz w systemach ERP,
  • Dobra znajomość Microsoft Excel,
  • Znajomość procesów zakupowych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach,
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa),
  • Możliwość spełnienia ambicji zawodowych i wdrożenia w praktyce swojej wiedzy i doświadczenia,
  • Możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe (bilet na Pendolino tylko 24,50),
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych - w tym "wczasy pod gruszą",
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy i szkolenia.
Klikając w przycisk „APLIKUJ TERAZ”, automatycznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoja zgoda obejmuje wszystkie dane zawarte w CV i dokumentach aplikacyjnych przesłanych droga elektroniczną. Poniżej klauzula informacyjna o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

W aplikacji prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Pełna treść klauzuli informacyjnej dot. przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: https://www.remtrak.pl/kontakt/4