Monter sieci i instalacji sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
Miejsce pracy: Szerominek
Numer: StPr/24/0463
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie sieci i instalacji sanitarnych, robót przygotowawczych związanych z budową sieci komunalnych oraz montażem instalacji sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych sieci oraz węzłów ciepłowniczych.Praca wykonywana na terenie województwa mazowieckiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie na podanym stanowisku, umiejętność wykonywania sieci instalacji sanitarnych, wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych i węzłów ciepłowniczych.Praca wykonywana na terenie województwa mazowieckiego. Kontakt telefoniczny 602 325 385.

Miejsce pracy:

Szerominek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku