Murarz - stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach
Miejsce pracy: Stare Łepki
Numer: StPr/24/0083
OBOWIĄZKI:
REALIZACJA ZADAŃ ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU1. Zapoznanie z zakresem prac i organizacją pracy2. Zapoznanie się ze specyfikacją obowiązków wykonywanych na stanowisku3. Przygotowanie zaprawy murarskiej4. Wykonywanie murowanych konstrukcji budowlanych5. Wykonywanie stropów i elementów żelbetonowych6. Wykonywanie remontów i rozbiórek elementów konstrukcji budowlanych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Stare Łepki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach