Nauczyciel wychowania przedszkolenego

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski
Numer: StPr/24/0416
OBOWIĄZKI:
- Prowadzenie zajęć dydaktycznych;- Realizacja podstawy programowej;- dbanie o bezpieczeństwo dzieci;- przygotowanie wydarzeń przedszkolnych; - współpraca z rodzicami i specjalistami;-prowadzenie dokumentacji przedszkolnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

umiejętność pracy z dziećmi w grupie przedszkolnej

Miejsce pracy:

Sokołów Podlaski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim