Operator frezarki CNC

Zaczęło się w 1984 roku w Polsce i trwa nadal, ale już dawno przekroczyło granicę – od lat nasze produkty są sprzedawane i użytkowane na całym świecie.

RADWAG to największy polski producent wag elektronicznych i jeden z największych producentów światowych. Urządzenia, rozwiązania i akcesoria z oferty firmy są stosowane w branży farmaceutycznej, spożywczej, chemicznej i w każdej innej, a także w laboratoriach badawczych oraz instytutach ochrony zdrowia i środowiska.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy:
RADWAG – siedziba w Radomiu, ul. Bracka 28.

Zakres obowiązków:
  • obsługiwanie frezarki CNC,
  • kontrolowanie gotowego wyrobu z wykorzystaniem narzędzi pomiarowych,
  • przygotowanie narzędzi, mocowań itp. do ustalonego programu,
  • nadzorowanie wykonywanego zlecenia i wprowadzanie ewentualnych korekt,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • mile widziana znajomość systemu sterowania FANUC,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • chęć rozwoju i dalszej nauki.

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w komfortowych warunkach i w doświadczonym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie na życie).