Operator linii do elektropolerowania

Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach
Miejsce pracy: Łosice
Numer: StPr/24/0100
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie i czyszczenie linii do elektropolerowania, sprawdzanie i kontrolowanie linii do pracy, obsługa uchwytów, zawieszek, przenośników, wyciągów, zasilaczy i grzałek, wypełnienie wanien i kontrola elementów poddawanych obróbce, kontrolowanie i utrzymywanie parametrów technologicznych wanien, usuwanie z powierzchni detali brudu, tłuszczów, pozostałości olejów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

podstawowe informacje z zakresu informatycznej obsługi maszyn

Miejsce pracy:

Łosice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 25,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach