Operator maszyn CNC (krawędziarki)

JAKMET Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wyrobów elektrycznych takich jak obudowy czy rozdzielnice. Wykonujemy także specjalistyczne obudowy dla przemysłu, które spełniają nawet najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Na rynku działamy już 1989 roku, dzięki temu dysponujemy bogatym doświadczeniem i wysoko wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą. Wciąż poszerzamy i ulepszamy nasz asortyment, by zapewnić klientom jak najlepsze produkty. Gwarancją tego jest również posiadany przez nas system zarządzania jakością ISO 9001.
Miejsce pracy: Osieck, Sobienki 30
Twój zakres obowiązków
  • Wykonywanie prac wg powierzonej dokumentacji,
  • Obsługa specjalistycznych maszyn i urządzeń CNC (m.in. prasy krawędziowej),
  • Przygotowanie, uruchamianie i obsługa maszyn sterowanych numerycznie,
  • Samokontrola wykonanej pracy,
  • Przestrzeganie zasad i bezpieczeństwa BHP i PPOŻ.
Nasze wymagania
  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej w pracy przy obsłudze maszyn CNC,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy na jego podstawie,
  • Dokładność i dbałość o szczegóły wykonywanych detali,
  • Zaangażowanie i samodzielność.
To oferujemy
  • Wynagrodzenie adekwatnie do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,
  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę i pełny etat,
  • 3-miesięczny okres próbny, kolejna umowa na czas określony z możliwością pracy na czas nieokreślony,
  • Praca na trzy zmiany 6:00-14:00; 14:00-22:00; od poniedziałku do piątku
  • Zapewniamy ubrania robocze,
  • Przeszkolenie BHP,
  • Wdrożenie do pracy w naszej siedzibie i wsparcie przełożonego,
  • Pracę w nowoczesnym parku maszynowym,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, cieszącej się uznaniem klientów za terminowość i jakość oferowanych produktów.
Benefity
  • Ubezpieczenie grupowe na życie w PZU.