Operator maszyn i urządzeń do produkcji okien z tworzyw sztucznych

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim
Operator maszyn i urządzeń do produkcji okien z tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: Krasnosielc
Numer: StPr/24/0136
OBOWIĄZKI:
obsługiwanie maszyn i urządzeń oraz narzędzi do produkcji okien, odbieranie materiałów itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krasnosielc


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Najnowsze oferty pracy:

Spawacz

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

mazowieckie / Garwolin

Więcej informacji

Pomocnik mechanika

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

mazowieckie / Chrcynno

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Operator maszyn czyszczących

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

mazowieckie / Przasnysz

praca operatora Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Więcej informacji

Operator Maszyn (do nauki)

2024-05-01

KGL S.A.

mazowieckie / Zakroczym

Oferujemy: umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL pracę w systemie zmianowym (12h) szkolenia stanowiskowe świadczenia z funduszu socjalnego (bony...

Więcej informacji