Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Ogorzelice
Numer: StPr/24/0562
OBOWIĄZKI:
Ustawianie parametrów pracy poszczególnych narzędzi głowicy obrabiarki i nadzorowanie pracy obrabiarek sterowanych numerycznie. Ustalenie korekcji poszczególnych narzędzi zamocowanych w głowicy. Wykrywanie nieprawidłowości w pracy obrabiarek i usuwanie drobnych usterek. Obsługiwanie przyrządów i aparatury pomiarowej do sprawdzania jakości wykonanej obróbki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: obsługa maszyn CNC

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : posługiwanie się tablicami pasowań i narzędziami kontrolno-pomiarowymi, obsługa urządzeń pomiarowych[Umiejętność 1] : obsługa i konserwacja obrabiarki sterowanej numerycznie, ustawianie głowicy[Inne] : 154 godz/miesięcznie. Dwie zmiany 6-14 i 14-22. Praca wśród cudzoziemców wielu narodowości. Język angielski średnio zaawansowany.

Miejsce pracy:

Ogorzelice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku