Operator urządzeń mieszających masy kosmetyczne

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Miejsce pracy: Wielgolas Duchnowski
Numer: StPr/24/657
OBOWIĄZKI:
Mieszanie mas kosmetycznych zgodnie z recepturą i procesem technologicznym.Współpraca z technologiem i kierownikiem produkcji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Pracowitość, punktualność, rzetelność.

Miejsce pracy:

Wielgolas Duchnowski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim