Operator Urządzeń Produkcyjnych

Mako Pharma Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się rozwojem,

rejestracją i produkcją produktów leczniczych, wyrobów medycznych i suplementów diety.

Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego w Dziekanowie Polskim k Łomianek

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dziekanów Polski, k. Łomianek
Nr ref.: OUP24
Opis stanowiska
  • bieżąca obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • dbałość za jakość wytwarzanych wyrobów
  • przestrzeganie zatwierdzonych receptur technologicznych
  • realizacja planów produkcyjnych
  • prowadzenie zapisów i dokumentacji produkcyjnej
  • dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie linii produkcyjnej
Wymagania
  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń przemysłowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
Oferujemy
  • ciekawą i stabilną pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (płaca podstawowa + premia)
  • szkolenia pozwalające rozwijać umiejętności zawodowe
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji