Opiekun medyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski
Numer: StPr/24/0233
OBOWIĄZKI:
Pomoc w pielęgnacji chorej i niesamodzielnej , utrzymanie czystości łóżka oraz najbliższego otoczenia osoby chorej, zaspokojenie szeroko pojętych potrzeb osoby chorej i niesamodzielnej, zapewnienie osobie chorej bezpieczeństwa podczas wykonywania zabiegów higienicznych, pomaganie osobie chorej i niesamodzielnej w komunikowaniu się z rodziną zespołem opiekuńczym i terapeutycznym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

dyplom opiekuna medycznego

Miejsce pracy:

Sokołów Podlaski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 5 458 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim