Opiekun w dps

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Miejsce pracy: Kąty
Numer: StPr/24/376
OBOWIĄZKI:
wykonywanie wszelakich czynności opiekuńczych i pielęgnacyjnych mających na celu utrzymania właściwej higieny mieszkańców, wydawanie posiłków i karmienie mieszakańców, dbałość o utrzymanie właściwego stanu sanitarno-epitemiologicznego pomieszczeń, organizowanie wycieczek, wyjazdów, zabaw plenerowych, planowanie imprez integracyjnych i udział w nich, udział w psoiedzeniach zespołu terapeutyczno-opiekuńczego, udział w budowaniu indywidualnych planów wsparcia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: dokładność, sumienność, obowiązkowość, uczciwość, systematyczność

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kąty

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim