Pakowacz (k/m)

Aktualnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Nr ref.: a0t6N000009OMaiQAG

Obowiązki:

  • pakowanie etykiet do odpowiednich opakowań,
  • kompletowanie wysyłek zgodnie z zamówieniami,
  • sprawdzanie zgodności nazwy/kodu etykiety informacyjnej z fizycznym stanem etykiety.

Wymagania:

  • otwartość do poznania procesu produkcyjnego oraz nauki obowiązków na stanowisku,
  • chęć do pracy, gotowość do pracy fizycznej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • stawkę godzinową w wysokości 30 zł/h brutto,
  • pracę w systemie 3-zmianowym (od poniedziałku do piątku),
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach organizacyjnych.
www.trenkwalder.pl