Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie
Miejsce pracy: Sochaczew
Numer: StPr/24/0240
OBOWIĄZKI:
Odpowiada za kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki, zajmuje się zabezpieczeniem towarów przed uszkodzeniem, kompletowanie zamówień zgodnie z specyfikacją, dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru, obsługiwanie specjalistycznego sprzętu do pakowania towarów, obsługa skanera magazynowego, ręcznie wykładanie towary na produkcyjnie linii dla dopasowania towaru w kartony zgodnie z wagą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : Godziny pracy oraz liczba godzin pracy miesięcznie - jest 160 godzin, praca w weekendy, oraz w dni robocze od 04:00 do 12:00, od 12:00 do 20:00, od 18:00 do 02:00, dyżury świąteczne, over time. System wynagrodzenia - godzinowy: wysokość wynagrodzenia - 27,70 zł. brutto za godzinę.

Miejsce pracy:

Sochaczew

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 432 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie