Pedagog specjalny

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Miejsce pracy: Sękocin Stary
Numer: StPr/24/0073
OBOWIĄZKI:
zapewnienie opieki i pomocy uczniom o specjalnych potrzebach edukacyjnych, wsółorganizacja kształcenia integracyjnego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sękocin Stary

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim