Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Gródek (pow. zwoleński, gm. Policzna), Gródek
Numer: StPr/24/0122
OBOWIĄZKI:
Opieka pielęgniarska nad mieszkańcami DPS
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gródek


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu

Najnowsze oferty pracy:

Technik Serwisu / Technik Sprzętu Specjalnego

dzisiaj

Hanwha Aerospace Europe

mazowieckie / Józefów

Więcej informacji

Tax Assistant (Transfer Pricing)

dzisiaj

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Pielęgniarka Epidemiologiczna / Pielęgniarz Epidemiologiczny

dzisiaj

LUX MED Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa, Mokotów, ul. Goszczyńskiego 1

Rekrutacja do Szpitala Świętej Elżbiety LUX MED przy ul. Goszczyńskiego 1, w Warszawie. Twoje zadania: nadzorowanie i monitorowanie stanu...

Więcej informacji

Pielęgniarka / Pielęgniarz

dzisiaj

LUX MED Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa, Żoliborz, ul. Szamocka 6

Praca w szpitalu LUX MED Onkologia przy ul. Szamockiej 6 w Warszawie. My zadbamy o: atrakcyjne wynagrodzenie; stabilne i bezpieczne zatrudnienie w...

Więcej informacji