Pielęgniarka

PRACA W PUNKCIE SZCZEPIEŃ
Miejsce pracy: Legionowo
Zakres obowiązków:
  • wykonywanie pracy zgodnie z obowiązującymi zasadami szczepień ochronnych u pacjentów w różnym wieku,
  • rozpoznawanie i klasyfikowanie niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP) oraz
  • podejmowanie stosownych działań w przypadku ich wystąpienia,
  • korzystanie z aktualnej wiedzy w zakresie szczepień ochronnych
Wymagania:
  • kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja z zakresu pielęgniarstwa rodzinnego lub tytuł magistra pielęgniarstwa,
  • ukończony kurs specjalistyczny szczepień ochronnych,
  • samodzielne udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie szczepień ochronnych,
  • prowadzenie sprawozdawczości w zakresie szczepień ochronnych,
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • przyjazne warunki pracy,
  • warunki finansowe do uzgodnienia bezpośrednio z Dyrekcją.