Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Pokojowa
Miejsce pracy: Płochocin
Numer: StPr/24/0235
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie pokoi hotelowych, w tym sprzątanie pomieszczeń ogólnie dostępnych, zaplecza, ciągów komunikacyjnych w hotelach (np. korytarze, windy, toalety publiczne, szatnie pracownicze), a także kompleksowe sprzątanie pokoi i domków, nadzorowanie magazynu pościeli, codzienna zmiana pościeli i ręczników w pokojach; uzupełnianie artykułów konsumpcyjnych oraz eksploatacyjnych wg ustalonych standardów; informowanie przełożonego o brakach i usterkach w pokojach; kontrola pokoi hotelowych, pomieszczeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: umiejętność szybkiej i dokładnej pracy
Uprawnienia: dobra organizacja pracy, komunikatywność
Uprawnienia: dokładność, punktualność, sumienność

Wymagania inne:

Znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego wymagana z uwagi na prace w zespołach osób posługujących się językiem ukraińskim i rosyjskim.Prace w siedzibie firmy i wg zleceń, np. Olsztyn, Zakopane, Kraków i inne.

Miejsce pracy:

Płochocin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego