Pomoc Kuchenna

Miejsce pracy: Zakroczym
Dussmann Polska Sp. z o.o. zatrudni do swojego Zespołu.
Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Pomoc kuchenna
Oferujemy:
  • Umowa zlecenie z możliwością przejścia na etat.
  • Praca w stołówce pracowniczej.
  • Godziny pracy 8-16.
  • Praca w dni robocze
  • Dodatki pracownicze po okresie próbnym : pakiety medyczne i sportowe, ubezpieczenie grupowe.
Oczekujemy:
  • Orzeczenia do celów sanitarno- epidemiologicznych.
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe.
Zadania:
  • Pomoc na kuchni, pomoc w przygotowywaniu dań, zmywanie naczyń stołowych, wydawanie posiłków, obsługa klienta.
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług.

Kundenberater mit Deutsch / Doradca klienta z językiem niemieckim

dzisiaj

Concentrix

Więcej informacji

Samodzielny Specjalista ds. Sprzedaży

dzisiaj

Modlin Sp. z o.o.

mazowieckie / Nowy Dwór Mazowiecki