Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Koszelówka
Numer: StPr/24/0403
OBOWIĄZKI:
Pomoc szefowi kuchni w przygotowywaniu posiłków. Mycie naczyń, dbanie o porządek w pomieszczeniach kuchennych. Przygotowywanie warzyw, mięsa itp przez przygotowywaniem posiłków. Używanie przy tym prostych narzędzi kuchennych: noże, skrobaczki, tasaki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: dobra organizacja pracy w kuchni
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: punktualność

Wymagania inne:

[Inne] : Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym jest niezbędna ponieważ praca będzie polegała na współpracy z obywatelami Turcji, Korei, Nepalu, Indii itp. . Nasza firma współpracuje z firmami zagranicznymi, które posługują się swoim językami ojczystymi ale również językiem angielskim.

Miejsce pracy:

Koszelówka

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku