Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Piaseczno
Numer: StPr/24/0784
OBOWIĄZKI:
pomoc kucharzowi w przygotowaniu potraw, wstępna obróbka warzyw, mięs, ryb itp., krojenie, szatkowanie, obieranie, utrzymywanie w czystości miejsca pracy itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

zdolności manualne, operatywność, obsługa maszyn i urządzeń kuchennych, znajomość języka ormiańskiego - mile widziana

Miejsce pracy:

Piaseczno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie