Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku
Miejsce pracy: Józefów
Numer: StPr/24/0721
OBOWIĄZKI:
Obróbka wstępna warzyw , owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków(mycie, obieranie , czyszczenie) rozdrabnianie warzyw , owoców i innych surowców. wietnamskich, pomoc w porcjowaniu iwydawaniu posiłków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: wietnamski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA WIETNAMSKIEGO JEST POTRZEBNA DO POROZUMIENIA SIĘ Z INNYMI PRACOWNIKAMI I KIEROWNICTWEM BO TO JEST WIETNAMSKI BAR.

Miejsce pracy:

Józefów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku