Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Jawczyce (pow. warszawski zachodni, gm. Ożarów Mazowiecki), Jawczyce
Numer: StPr/24/0223
OBOWIĄZKI:
Prace agrotechniczne i pielęgnacyjne na terenach zieleni miejskiej np.: skwerach, parkach, zieleńcach, związane z przygotowaniem gruntu pod wysiew trawników oraz nasadzeń drzew i krzewów; zabiegi chroniące rośliny przed chorobami; cięcia pielęgnacyjne i techniczne drzew i krzewów; koszenie i regeneracja trawników; likwidacja dzikich wysypisk śmieci; porządkowanie terenów miejskich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Obsługa pilarek
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: wiedza w zakresie ogrodnictwa
Uprawnienia: doświadczenie przy sianiu trawy, zakładaniu trawników lub w pracy w ogrodnictwie

Wymagania inne:

udokumentowane doświadczenie zawodowe w kierunku konserwacji terenów zieleniobsługa maszyn ogrodniczych

Miejsce pracy:

Jawczyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego