Pomocniczy robotnik w gospodarstwie sadowniczym

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu
Miejsce pracy: Huta Błędowska
Numer: StPr/24/0336
OBOWIĄZKI:
prace pielęgnacyjne na plantacji borówki amerykańskiej, pielenie, cięcie prześwietlające, zbiór owoców, sortowanie, pakowanie owoców, ustawianie skrzynek z owocami w chłodni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Huta Błędowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pomocy przy zbiorach

Wynagrodzenie brutto:

od 4 432 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu