Pomocnik archiwisty

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/24/0933
OBOWIĄZKI:
Udzielanie informacji o miejscach przechowywania dokumentacji osobowo-płacowej po zlikwidowaniu zakładu pracy. Przyjmowanie wniosków o wydanie kserokopii dokumentacji osobowo-płacowej. Wydawanie zrealizowanych kwerend. Pomoc przy sprawdzeniu kompletności dokumentacji osobowo-płacowej na magazynie archiwalnym. Pomoc przy brakowaniu dokumentacji osobowo-płacowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku