Pomocnik Blacharza / Dekarza do przyuczenia

Ogłoszenie numer: 9301778, z dnia 2024-10-17

DACH-BUD

Pomocnik Blacharza / Dekarza do przyuczenia

Miejsce pracy: Łękawica (pow. kozienicki, gm. Grabów nad Pilicą)

 

Opis stanowiska

  • Montaż pokryć dachowych.
  • Instalacja elementów blacharskich.
  • Utrzymywanie dachów w dobrym stanie.

Wymagania

  • Doświadczenie mile widziane, ale nie jest wymagane - oferujemy szkolenie.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 30-50 zł netto za godzinę pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Najnowsze oferty pracy:

Mailroom Supporter - Pracownik pokoju pocztowego

dzisiaj

ISS Facility Services Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa, Mokotów

Więcej informacji

Specjalista w Wydziale Analiz Ekonomicznych

dzisiaj

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

mazowieckie / Warszawa, ul. Żelazna 59A

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Pracownik ogólnobudowlany

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce

mazowieckie / Ostrołęka

- szpachlowanie, malowanie, przycieranie, murowanie, układanie kostki brukowej, ocieplanie nieruchomości Wymagania inne:

Więcej informacji

Robotnik budowlany robót wykończeniowych

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

mazowieckie / Budy Barcząckie

montaż stolarki okiennej i drzwiowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: doświadczenie zawodowe 6 miesięcy w zkaresie...

Więcej informacji