Pomocnik ciastkarza

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Miejsce pracy: Wólka Brzezińska
Numer: StPr/24/0109
OBOWIĄZKI:
Pobieranie z magazynu potrzebnych składników do wypiekania wyrobów ciastkarskich, przygotowywanie zgodnie z zaleceniami technologicznymi półproduktów oraz dodatków do wypiekania ciast, ciastek o różnych gramaturach i kształtach, odmierzanie składników, obróbka owoców, mielenie składników
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wólka Brzezińska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej