Pomocnik drukarza (k/m)

Aktualnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Nr ref.: a0t6N000009OMaOQAW

Obowiązki:

  • kompletowanie narzędzi i oprzyrządowania niezbędnych do realizacji kolejnych zleceń na maszynie,
  • wykonywanie czynności pomocniczych związanych z przygotowaniem maszyny do druku oraz drukowaniem,
  • dbanie o czystość maszyn,
  • zabezpieczanie materiałów do druku po skończonym zleceniu.

Wymagania:

  • otwartość do poznania procesu produkcyjnego oraz nauki obowiązków na stanowisku,
  • chęć do pracy, gotowość do pracy fizycznej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • stawkę godzinową w wysokości 30 zł/h brutto,
  • pracę w systemie 3-zmianowym (od poniedziałku do piątku),
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach organizacyjnych.
www.trenkwalder.pl