Pomocnik kucharza kuchni tureckiej

Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku
Miejsce pracy: Pułtusk
Numer: StPr/24/0253
OBOWIĄZKI:
doraźna pomoc szefowi kuchni, obróbka produktów niezbędnych do przygotowywaniu dań i posiłków oraz deserów, zmywanie i sprzątanie kuchni, przestrzeganie zasad oraz standardów sanitarnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: turecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

[Inne] : mile widziana znajomość kuchni tureckiej

Miejsce pracy:

Pułtusk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku