Pomocnik kucharza kuchni wietnamskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Wólka Kosowska
Numer: StPr/24/0832
OBOWIĄZKI:
pomoc szefowi kuchni i pozostałym kucharzom wietnamskim, szybkie zaangażowanie w wykonywanie zadań zleconych przez kucharzy wietnamskich, mycie, krojenie, obieranie, szatkowanie i dzielenie na części artykułów spożywczych, mięs i ryb, pomoc w przygotowywaniu składników do zup i sajgonek, samodzielne przyrządzanie prostych potraw wietnamskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

zdolności manualne w szybkim krojeniu i szatkowaniu różnych składników na późniejsze potrawy, znajomość podstawowych przypraw używanych w kuchni wietnamskiej, znajomość warzyw wietnamskich i składników używanych do dań kuchni wietnamskiej, mile widziana znajomość języka wietnamskiego

Miejsce pracy:

Wólka Kosowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie