Pomocnik kucharza kuchni wietnamskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Miejsce pracy: Siedlce
Numer: StPr/24/2478
OBOWIĄZKI:
Pomoc szefowi kuchni i pozostałym kucharzom wietnamskim. Mycie, krojenie, obieranie, szatkowanie i dzielenie na części artykułów spożywczych, mięs i ryb, pomoc w przygotowywaniu składników do zup i sajgonek, samodzielne przyrządzanie prostych potraw wietnamskich. Praca na jedną zmianę w godzinach od 10.00 do 18.00, również w dni wolne od pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

komunikatywna znajomość języka wietnamskiego do porozumiewania się z kucharzem wietnamskim, zdolności manualne w szybkim krojeniu i szatkowaniu różnych składników na późniejsze potrawy, znajomość podstawowych przypraw używanych w kuchni wietnamskiej, znajomość warzyw wietnamskich i składników używanych do dań kuchni wietnamskiej, gotowość do pracy w dni ustawowo wolne od pracy

Miejsce pracy:

Siedlce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach