Pomocnik poligrafa na produkcji (również z orzeczeniem)

Miejsce pracy: Brwinów
Nr Ref.: 14461

Miejsce pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności.

Zadania
  • Praca w zakładzie produkcyjnym, poligraficznym: sprawdzanie poprawności plików graficznych do wydruku, praca z systemem Print Manager, archiwizacja matryc, przygotowywanie form do wydruku
Wymagania:
  • Sprawność manualno-ruchowa
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferta:
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Bezpłatny transport z 2 kierunków: 1) Warszawa Zachodnia
    Pruszków  Brwinów; 2) Żyrardów – Grodzisk Maz. – Brwinów
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Rekrutujemy również na inne stanowiska w zakresie obsługi maszyn, kontroli jakości itp.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 606829141, 734108163 lub wysłanie CV.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.