Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Numer: StPr/24/0108
OBOWIĄZKI:
Zapozananie się z organizacją i działaniem Nadzoru Wodnego w Grodzisku Mazowieckim. Pomoc w prowadzeniu dziennika korespondencji wychodzacej. Przygotowywanie korespondencji do wysyłki. Nauka obsługi biura podawczego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera (znajomość programów MS-Office)

Wymagania inne:

Znajomość urzadzeń biurowych.

Miejsce pracy:

Grodzisk Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim