Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Zielonki-Parcela
Numer: StPr/24/0217
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie korespondencją w tym obsługa systemu do obiegu dokumentów. Przygotowywanie dokumentów, pism, raportów, dbanie o odpowiedni przepływ informacji w firmie. Przyjmowanie interesantów, prowadzenie rozmów telefonicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office), komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, systematyczność, zdolności analityczne.

Miejsce pracy:

Zielonki-Parcela

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego