Pracownik biurowy - Wsparcie w Analizie Danych HR

(umowa zlecenie)
POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY.
To będą Twoje zadania:
  • Przygotowywanie danych do generowania raportów cyklicznych
  • Weryfikacja poprawności terminowych raportów i analiz
  • Przygotowywanie raportów ad-hoc w odpowiedzi na bieżące potrzeby
  • Weryfikacja poprawności faktur z Agencjami Pracy Tymczasowej
  • Analiza i weryfikacja kosztów zatrudnienia zewnętrznego i wewnętrznego
  • Analiza rynku i konkurencji
OFERTA, KTÓREJ TRUDNO SIĘ OPRZEĆ…
Dołącz do nas, jeśli spełniasz te wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel i umiejętność pracy z bazami danych
  • Umiejętności analityczne oraz dbałość o szczegóły
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego uczenia się nowych narzędzi i technologii
  • Chęć rozwoju w obszarze HR i analiz HR
Dbamy o dostępność i równe szanse na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Jeżeli masz jakiekolwiek dodatkowe potrzeby podczas procesu, poinformuj o tym w CV lub podczas rozmowy telefonicznej.