Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Barcice Drwalewskie
Numer: StPr/24/0621
OBOWIĄZKI:
- obslugiwanie korespondencji firmowej lub urzędowej- przyjmowanie i obsługa interesantów- obsługwanie urządzeń biurowych (szeroko pojmowanych)- udzielanie informacji interesantom (w tym:telefonicznie, e-mailowo)- przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów- organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Barcice Drwalewskie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie