Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/24/0448
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie pism do naszych kontrahentów w języku angielskim oraz obsługa korespondencji przychodzącej. Obsługa telefoniczna naszych kontrahentów (wstępna), sporządzanie raportów w Excel.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: punktualność
Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)
Uprawnienia: obsługa programu Microsoft Office Excel

Wymagania inne:

[Inne] : Nasza firma współpracuje z Koreańskimi i Tureckimi kontrahentami, język angielski jestjęzykiem jakim posługujemy się przy współpracy z nimi. Znajomość języka w stopniukomunikatywnym(początkującym) jest wystarczająca.

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 4 496 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku